POPRVÉ BLÁZNIVĚ ZAMILOVANÁ

31. march 2013 at 18:59 | written by Unicorn

Mám pocit. Mám pocit jako by byl ta nejopravdovější věc, co mě kdy potkala. Poprvé, když jsem ho spatřila - byl jiný. Působivě se mi představil, ale zdál se mi povznesený nad ostatní. Už jen tím, jakým způsobem vtipkoval a snažil se na sebe strhnout veškerou pozornost.
Pak se, ale vše otočilo o 360°. Začal si se mnou povídat, více než to, začal flirtovat. Našel způsob, jak se dostat k mým citům a mému myšlení. Celou mě pohltil. Nepřála jsem si, nic jiného. Než aby přistoupil blíž, vášnivě mě políbil a nikdy mě nepustil.

Stalo se, bylo to v parku, šli jsme společně pro bundy, které jsme měli přinést kamarádům. Byl mráz, na obloze nebylo jediné hvězdy a ten pocit si někde uvnitř schovávám doteď. Všechno pak bylo jinak. Byl tak dokonalý, jakoby ani nebyl skutečný.
Po té noci, jsme si skoro každý den psali. Měli jsme stejné názory, stejný humor. Rozesmával mě přes obrazovku. Vždy když napsal něco lichotivého, bylo to jako kdyby mi v bříšku poletovalo tisíce motýlů a chtělo se mi štěstím plakat.
Den co den, jsem na něj myslela, na jeho něžný úsměv, na to jak roztomile krčí nos nebo se o mě vtipně opírá. I přesto, že mi spousty lidí říkalo, že jsem jen rozptýlení. Necítila jsem to tak. I když jsem o něm slyšela ty nejhorší věci a všichni se snažili mi zatemnit mou mysl, nedalo mi to. Stále bylo ve mně něco, co mi dávalo pocit, že každý okamžik s ním, byl opravdový.

Když jsem ho viděla po té noci, ze začátku se ke mně moc neměl. Pak jsme si začali povídat, z povídání jsme na sebe začali civět a poté jsme vedli spousty nesmyslných témat. Nakonec jsme si šli splnit pár slibů. Jedním z nich byly ploužáky.
Zatáhl mě do takové úzké uličky, všude kolem byly jen schody. Když jsme začali tančit, držel mě tak pevně, byl tam jen pro mě. Bylo to jako ve filmu, když v pozadí hraje příjemná a nadějná hudba. Kdy vaše srdce zalije milión pocitů.
Smála jsem se. Byla jsem volná jako ptáci, kteří krouží na obloze a vytvářejí v hejnech siluety. Můj smích následovala spokojenost. Byla jsem na místě, kde jsem si přála být ze všeho nejvíce. Na nic jsem nemyslela, byla jsem volná a odhodlaná nevzdávat se toho pocitu. Celý večer si mě všímal.
Když jsme se loučili, dal mi slib, že za mnou přijede 27. prosince.

Nastalo ráno 26. prosince a já vyčkávala nějaké znamení, nadějnou textovou zprávu, cokoliv. Bylo to jako čekat na déšť v období sucha. Večer toho dne mi napsal, že přijede. Domluvili jsme se na času a vytvořili pár lákavých plánů.

Celý následující den, jsem uklízela náš dům. Chtěla jsem, aby všechno bylo perfektní a ono bylo. Uvědomila jsem si, že nemusím uklízet nebo se malovat. Nebo si dávat to nejznakovější oblečení. Oblečení se stejně postupem času svlékne. Make-up rozmaže a vytratí. A místo může být jakékoliv, hlavně že jste s někým, koho máte rádi. S klukem, který vám dokáže říct, jak krásný je váš úsměv i přestože ho ostatní zavrhli. Dokáže vás rozesmát, když jste zmatená. Byly to momenty, kdy jsem se cítila jako princezna. Jako kdyby si na několik hodin s ním, obula střevíčky.

Jel za mnou celkem třikrát. Šestkrát seděl ve vlaku čtyřicet minut kvůli mně. Třikrát jsem přehodnotila své úsudky a smířila se s tím, že je skvělý a úžasný. To taky je. Má všechno, co by měl kluk mít. Je pohledný, milý, vtipný, používá narážky a dělá vás naprosto výjimečnou.
Měla jsem pocit a ne ledajaký. Snila jsem o něm a o mě. Snila jsem tak příliš, že mi můj sen proklouzl skrze prsty a mě zbyla jenom velká bolestivá rána. Není to zlomené srdce, ale zklamání. Hořkost. Pocit říct mu, co k němu cítím nebo jsem cítila. Sama nevím, jak na tom jsem. Okamžik, kdy se podívám do jeho krásných hnědých očí a budu mu schopná říct, že udělal to, co každý.
Všechno to začalo tak nevině a nadějně. Všechno se to točilo kolem nás. Až do chvíle, kdy jsem začala pociťovat, že říct, že je někdo součástí vašeho života, neznamená to, co jsi většina lidí myslí. Být součástí něčího života, není o pocitech, chvílích, ale oddanosti. Oddanosti vložit peníze, úsudek a snahu do toho být s danou osobou. Strávit s ní den ve stejných šlápějích. Opustit od stereotypu. Byl to on.
Vím, že jakkoliv jsem na něj naštvaná nebo jakkoliv se cítím uraženě. Chci, aby byl šťastný, ať už s tou svojí nejlepší kamarádkou nebo s nějakou další holkou, která se do něj zamiluje.
Vím, že mi bude trvat delší dobu, než si uvědomím, že už tu není vedle mě, abych chytla jeho ruku a cítila se výjimečná.
Vím, že ačkoliv ho vidím na každém kroku, on si žije svůj vlastní šťastný život.
Kdykoliv, když vidím trailer na Nespoutaného Djanga. Kdykoliv, když řeknu nějaký dvojsmysl, když si čtu ty velké bíle nápisy, které mám nalepené na své skříni, vzpomenu si na to, co mě dělalo šťastnou, ale zároveň si vzpomenu na všechno, co jsem ztratila z neznámého důvodu.

Jsem holka. Nejsem materialistická. Každý má pro mě svým vlastním způsobem hodnotu. Několikrát za den se podívám na čas a stejně si ho nepamatuju. Otevírám ledničku a poté jí zavírám s přesvědčením, že v ní nic není. Když se sprchuju, tak si zpívám. Schválně tancuju příšerně. Nejprve sním to nejlepší a poté to, co mi nechutná. Často se dívám na romantické filmy a poté je vypínám se znechucením, že se nic tak úžasného nikdy v mém životě neobjeví. Urážky si beru příliš k tělu a často pláču bez jakéhokoliv přijatelného důvodu.
Ale jsem pyšná na to, kdo jsem. I když nejsem dokonalá, mám místo nosu garážová vrata a často se na sebe dívám do zrcadla s tím, že na čase začít se sebou něco dělat. Jsem pyšná na to, jaké mám rodiče a tradice. Mám se ráda, i když to nedávám příliš najevo.

Se slzami v očích dopisuju jednu kapitolu mého života. Tu, ve které jsem byla poprvé bláznivě zamilovaná.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Zac=) - majitel blogu | Web | 31. march 2013 at 19:01 | React

na piču blog

2 annie | Web | 31. march 2013 at 19:11 | React

Po prečítaní mám slzy v očiach, a na tváry taký ten skleslý úsmev plný smútku. Dokonalo som sa v ňom našla. Všetko úplne sedí na to čo sa odohralo v mojej minulosti. Nedokážem uveriť že je možné vôbec tak dokonalo popísať tie pocity a tú situáciu. Ale ty si to opäť dokázala.
Ďakujem za to že si tento článok napísala :) Je až neuveriteľné ako moc som sa do toho dokázala vžiť počas čítania.

3 Unicorn. | Web | 31. march 2013 at 19:11 | React

[1]: Získáváš si návštěvu tím, že ostatním nelichotíš? A nedáváš přístup, aby ti někdo okomentoval blog. Víš, je tu jedna věc co by jsi měl vědět, návštěvnost získáš, ale stejně se každé ráno budeš probouzet se vším, co na sobě nenávidíš. Zase si usedneš k počítači a budeš třemi slovy ničit blogy cizích lidí. Jenže si neuvědomuješ, že tvoje tři slova, nemají žádný význam a ty Zacu už vůbec žádný. Děkuju ti, děkuju, že si se nepodíval ani na nadpis a nevíš jakou barvu má můj layout.

4 Cay. | Web | 31. march 2013 at 19:11 | React

Nejdřív opět ke komentáři co jsi mi napsala na blog:

Pořád se ale bojím, že by si to lidi nečetli, i když lidi mi tam napsali tolik nádherných komentářů, že ani nevíš, jak mě to potěšilo. Třeba ale ani nechci psát povídky na víc dílů, protože se bojím, že by si nikdo nechtěl číst předchozí díly, aby si vůbec mohl přečíst ten nejnovější a dávalo mu to smysl. Stejně ale radši píšu jednorázovky a myslím si, že ty mi i více jdou :))

Komentáře si zasloužíš, lidi ti píší jen pravdu. Jsi úžasná holka, která ještě úžasněji píše. Klobouk dolů :). Myslím, že zrovna včera ses stala mým velkým vzorem. To já děkuji, že mám možnost číst tak skvělé články! <3

"Na koně bych šla hned" - Ty jezdíš na koni?:)

Jojo, taky si Velikonoce užij :)

(Tak a teď se jdu vrhnout na čtení tvého nového článku, konečně :')

5 Haň. | Web | 31. march 2013 at 19:23 | React

tohle bude asi hoodně, hoodně dlouhý komentář.

k prvnímu komentáři tady: nechápu ho. a nemá pravdu, i když lidé mají názory různé.

k tvému komentáři u mě: dobře, možná nejsi dokonalá, protoźe přecejenom nikdo není. ale to, že možná máš svoje chyby, o kterých nevím, tě dělá ještě krásnější.

nový design je mimochodem úplně úžasný. přijde mi přehlednější.

fajn, a jelikož jsem se nehorázně těšila na tvůj článek a teď tu konečně je, jdu si ho přečíst.

mé srdce na chvilinku přestalo bít. a myslím to naprosto vážně. tvoje psaní. je dokonalé.
vždy jsem chtěla psát o lásce. jenže jsem nikdy neměla žádnou zkušenost a poslední dobou docházím k tomu, že nejlepší je psát o tom, co znáš.
víš... jsem ráda, že jsi zažila takové pocity. i když to dopadlo špatně, smutně, něco jsi ztratila. ale. o tom život je, ne? něco mít a pak to ztratit. vlastně to je celý život. kdybys to nezažila, nic bys neztratila. ale o čem by potom celé bytí, život člověka, bylo? o ničem, byla by to nuda.
zlatíčko, jsem ráda, že o tobě zase vím něco víc.
a jsem ráda, že jsem tě poznala. jsi můj vzor.

6 michaeela | Web | 31. march 2013 at 19:27 | React

Vymyslela jsem si téma na článek, po dopsání kouknu k tobě začnu číst a začínám se tupě usmívat, trošku něco podobného.

Nikdo to nikdy nenapíše líp jak ty. Když jsme to přečetla, vybavil se mi jeden jedinej okamžik, a to ten když mi začal říkat jaká pro něj sem a takový ty nádherný řečičkama kterýma mě dokázala položit na kolena. Žádnej kluk po něm nedokázal nic takovýho.  

Ten předposlední odstavec. Jako kdyby jsi psala o mě. A potěšilo mě to že jsi ten článek napsala, vždycky mě to dostane do takovýho zvláštního stavu, aleo tom už jse ti psala. JSI BÁJEČNÁ

7 Scarlett./stoneheart.blog.cz | Web | 31. march 2013 at 19:34 | React

Jsi úžasná. Jsi zvláštní. Tvůj blog znám den. Jenom jeden den. Ale zapůsobila jsi na mě. A teď jsi mě i rozbrečela. Tenhle příběh mi připomněl ten můj. Nejšílenější zamilování v mém životě. Chvíle, kdy jsem potkala kluka, který byl až příliš dokonalý. Prožili jsme spolu jeden týden na horách. Rozumněli jsme si. Každý večer jsme do noci rozmlouvali o našich plánech, nadějích, životech, stereotypech, láskách, zklamáních. Poslední večer mě políbil. A v tu chvíli jsem byla ztracená. Bydlíme od sebe hodinu autobusem. Psali jsme si každý den, domlouvali jsme se, kdy se uvidíme. Jednou za mnou i přijel. No a potom si našel holku a zapomněl na mě. Život šel dál, ale.. myslela jsem si, že jsem našla někoho zvláštního. Někoho, koho nechci nikdy ztratit. Lásku na první pohled. Ale osud to chtěl jinak. Dneska je to tři měsíce, od posledního večera stráveného v jeho společnosti. Chybí mi. Ale konečně jsem si uvědomila, že můžu žít i bez něj. A moc promiň, že se ti tady tak trapně svěřuju, jen ... jsem to potřebovala někomu říct a ty jsi mi ukázala , že nejsem jediná, komu se něco podobnýho stalo. Děkuju ti, úžasně píšeš :)
PS: Já vždycky sním to nejdřív nejhorší a nakonec si nechám to nejlepší :D

8 Cay. | Web | 31. march 2013 at 19:38 | React

Taky něco musím napsat, i když to možná bude dlouhé, ale ty si to určitě přečteš.

Zaprvé, kdybych zjistila, kdo napsal ten první komentář, zcela jistě bych mu dala co proto. Ano, každý má sice svůj názor, ale zrovna od někoho, kdo si tu na 100% nic nepřečetl bych ho teda nečekala. Nesuď knihu podle obalu, protože i když se mu možná nelíbí design (který je teda mimochodem úžasný, moc se mi líbí) články se mu musí líbit určitě, to je nemožné, aby se někomu nelíbili.

A ke článku.
Wow. Když jsem ho četla, slzy se mi začali řinout po tvářích ale zase jsem se usmívala na monitor jako 'debil'. Fakt, musím říct, že z tohohle článku jsem si fakt hodně vzala. A ty, si nic takového nezasloužíš.

Nám, čtenářům neděkuj. My děkujeme tobě, že máme možnost číst úžasné články od tak milé, skvělé holky. Vím, neznám tě, a s velkou pravděpodobností tě ani nikdy nepoznám, ale po tom, co jsem si přečetla všechyn tvé články a co jsi mi na blogu zanechala tak nádherné komentáře, které mě nehorázně moc potěšily, musím říct, že jsi .. vyjímečně úžasná holka. S velkým srdcem, s úžasným talentem, ale hlavně uměním, potěšit každého. Nejen tvými články, ale také tvými komentáři, které jak říkám, čtu hrozně ráda, a s úsměvem. Děkuji ti moc, za všechno, co jsi mi kdy napsala. I přesto, že tě neznám, musím říct, že tě mám fakt ráda :) <3

9 Vivianna Suicidal. | Web | 31. march 2013 at 19:48 | React

Je neuveriteľné, že môj článok, moje zmýšľanie dokáže niekoho rozplakať a vyvolať v ňom emócie. Nikdy som si to ani len nepredstavila. Veľmi mi to lichotí a je to úžasný pocit.
Neskutočne ma teší, že to vnímaš takto. A to aj vďaka môjmu článku. O toto mi práve išlo. Dohnať človeka k zamysleniu sa nad danou vecou a zobrať si niečo z toho. Tento cieľ, je asi u všetkých blogeriek s takýmito článkami, rovnaký. Som ohromne šťastná, že sa mi to ako tak podarilo.
Tieto slová chvály vo mne vzbudzujú rôzne emócie a pocity, odhodlanie písať ďalej. Chcem sa ti zo srdca poďakovať. Sama vieš, aké to je, keď niekto ocení tvoju prácu. Neopísateľné.

Som taktiež rada, že sme na seba narazili. Vďaka tebe som sa naučila mnohým veciam, ktoré by som možno ešte dlhú dobu nepoznala. Rovnako aj tebe patrí jedno veľké ďakujem.

A teraz k článku. Napísala si, že si pri písaní plakala. Mne sa to stalo pri čítaní. Vžila som sa do toho textu a bolo to niečo krásne. To, ako tam popisuješ tie jednotlivé pocity. Hneď som sa lepšie do toho vedela vcítiť.
Predposledný odstavec. Akoby som to písala ja. Akoby som čítala o sebe. A ten posledný, najkrajší odstavec. Páči sa mi, ako si tam popísala tú lásku k samej sebe. A to, ako si tam opísala tú výnimočnosť. Nemôžem nič iné, len súhlasiť. Dokonalo napísané.

10 Monička Ošívků | Web | 31. march 2013 at 20:03 | React

Skvělý obsah.. myslíš na mém blogu? No nevím :D Jestli někoho zajímá jak jím (jídelníčky), jak žiju a jak dělám designy, tak pak možná :D A o tom právě pochybuju :D

A ten článek jsem četla asi dvě hodiny. Ne kecám, to těžko, když byl zveřejněný asi před hodinou, že.. :)
Abych pravdu řekla, já sama jsem se našla až v předposledním odstavci (až na to, že já prvně sním to co mi nechutná a až potom to, co mi chutná :D)
Napsala bych něco i k té první části, ale jediné, co můžu napsat je to, že já nic takového ještě nezažila.. S mým klukem jsme přes 3 roky a před ním jsem neměla žádný větší vztah (když neberu dvoutýdenní jakoby chození) ;)
A.. nechceš trochu zvětšit písmo? Dělá mi problém to přečíst a jsem líná dojít si pro brejle :D Ne, dělám si samozřejmě srandu ;) Kdybych chtěla a opravdu bych to nepřečetla, tak si pro ně dojdu, žejo ;) :D

11 Džejn | Web | 31. march 2013 at 20:27 | React

Nerada plačem. Nerada sa k tomu priznávam a nerada som keď ma niekto tak vidí. Ale tu ma nikto nepozná, takže sa priznávam, že teraz keď píšem tento komentár mi tečú slzy.
Mám toľko myšlienok v hlave, ktoré by sa hodili sem napísať, ale radšej ich nechám tak. Niektoré veci nepotrebujú slová.

12 Doma | Web | 31. march 2013 at 20:45 | React

Našla jsem se v článku! :D Mám strašně široký nos :D :D :D

13 Doma | Web | 31. march 2013 at 20:52 | React

Já ne, já seru na to, že mám místo nosu garážová vrata :D.

14 Monička Ošívků | Web | 31. march 2013 at 20:58 | React

Kvůli tomu článku s vtipnými obrázky jsem málem válela po zemi? :D

A já se zase směju tomu, co jsi mi teď napsala ty o tom jídle (že by ti to třeba někdo ukradl) :D :D Protože se mi hodně často stává, že sním prvně to hnusnější a když mám jíst to lepší, tak už nemůžu!! :D  Jenže já debil si na to při dalším jídle zase nevzpomenu, sním to hnusnější a pak, nečekaně, opět už nemůžu! :D Doufám, že teď už na to budu myslet :D :D

Já doufám, že nám to vydrží dlouho, i když po třech letech už to není jako dřív :) Díky :))

15 Vivianna Suicidal. | Web | 31. march 2013 at 21:09 | React

Ak som ťa inšpirovala, tak to ma skutočne veľmi potešilo. Nemáš mi za čo ďakovať. Baví ma písať články, keď viem, že to ľudia ocenia a im to dá niečo do života. Skúsenosť, nový názor.
Sama si úžasná a skvelá bytosť. :)

V podstate si povedzme - Ktorý tvoj článok, účel nesplnil ? Už by som sa len opakovala. Píšeš krásne. V predposlednom odstavci som sa našla najmä kvôli tým vlastnostiam a kvôli tomu, že ma taktiež rozplače každá maličkosť. Aj my ťa máme radi. JA ŤA MÁM RADA. :) Hlavne neďakuj. Túto chválu si právom zaslúžiš. Napísala si úžasné tvorby a toto je minimum, čo ja/my môžeme pre teba spraviť. Napísať ti slová úprimnej chvály. :)

16 Infinity | Web | 31. march 2013 at 21:12 | React

Jak ty to děláš? Jak ty tohle zvládneš, napsat něco tak dokonalého a pokaždé? Zase jsi mě dojala. Mrzí mě, že s tím klukem nejsi. Vážně mě to mrzí, protože on tě udělal šťastnou. A ty si nezasloužíš nic jiného než být šťastná. I když tě vlastně neznám, mám tě ráda. Jsi úžasná a já to budu opakovat pořád. :-)*

17 • Theé | Web | 31. march 2013 at 21:26 | React

Tak jdeme na to. Už se těším!

Taky tě máme rádi a už tohle je tak motivující, je mi líto, že jsi brečela, ale třeba budu taky, uvidíme.

Zažívám přesně tento pocit s jedním klukem, kterého jsem v poslední době poznala. Je tak oblíbený a známí, ale když přijde na věc, respektive na mě, tak dokáže být tak citliví a tolik potěšit tím co říká nebo píše, dobře naslouchá a umí dokonale komunikovat a pochopit ostatní.

Přesně tak, tohle se mi taky děje. Směju se poslední dobou u obrazovky jako nějákej magor a jindy se zase tak culím když mi lichotí, to samé i u tebe. Když mi lichotíš tak se tady usmívám a ani o tom nevím, prostě takový reflex. :-)

Tak tohle se mi nestalo, ale tolik ti to závidím, achjo. Jak já chci mít už taky nějáký takový vztah. Ostatní si myslí, že když ho poplivou a pošpiní tak, že ti bude líp, budeš ho brát tak jak oni ti ho předmalujou, ale opak je pravdou, znám to a chápu tě.

Tento pocit znám též, když jsi nervozní a nevíš co říkáš a on si z tebe začně dělat srandu a nakonec skončíte oba dva, ležící na zemi, válející se smíchy a jste spolu tak šťastní. Také jsem mívala ten pocit, že se najedou celý svět točil jen kolem mě, že já jsem v tu chvíli střed vesmíru, pro něj. Jenom pro něj.

Panebože, zase mi došla slova a jen hledím na monitor se slzama v očích a promítám si celý náš vztah jako koloběh života, který byl i tak předurčen k zániku. Momentálně jsem se rozbrečela, protože to co vidím všude kolem sebe mi ho připomíná víc než on sám. Jestli rozumíš jak to myslím.

Pláču bez důvodů. Koukám na komedie, které mě nezajímají a říkám si, jaké individuum to mohlo vůbec zrealizovat. Klidně třikrát za sebou otevřu ledničku, abych se ujistila, že v ní vážně není žádná pochutina pro mě. Jsem dívka se sny, které nikdy nebudou vyplněny a uvědomuji si to, protože jsem realistická osoba. Někdy si stoupnu před zrcadlo a schválně dělám ošklivé obličeje. Jsem jiná.

Ta poslední věta to vystihla naprosto dokonale, jsem pyšná! Já jsem pyšná ne na své činy, ani na to, že se dokážu tak perfektně hádat a hledat jiný hlediska, či že si všímám věcí, který jiný nevidí, ale jsem pyšná na sebe! Na to jaká jsem a na to co mě dělá sebe samou. A to je podle mě umění.

18 Vivianna Suicidal. | Web | 31. march 2013 at 21:41 | React

My sme ti radi pomohli, tak ako aj nám pomáhajú tvoje pravdivé skvelé články. :)
Bože, mám slzy v očiach. Toto je to najkrajšie, čo som si na svoju adresu niekedy prečítala. Tá úžasná Nikča ma vníma tak, ako snáď nikto iný. Závidím ľuďom, ktorý poznajú osobne takú perfektnú osobu. Poznám ťa len cez blog a krátku dobu, avšak mi to príde tak, akoby som ťa poznala večnosť. Ďakujem. Ďakujem ti za všetko. :) SI SKVELÁ !

19 Monička Ošívků | Web | 31. march 2013 at 21:43 | React

To chápu. Já u těch vtipných obrázků taky umírám :D

A je pravda, že se taky občas bojim, aby mi to někdo neukradl.. hlavně moji psi! :D

20 Ter. | Web | 31. march 2013 at 21:59 | React

Představ si, co se nestalo? Pěkně jsem si na konferenční stolek donesla čajíček, všechny ty sešity.. když se na ten stolek podívám teď, sešity jsou netknuté a hrníček je prázdný. -.-
To já, pro změnu, jsem hrozný strašpytel. :D Jednou jsme s kamarádkou na chalupě stanovaly vzadu na zahradě a já se mohla podělat z hrabání nějakého krtka poblíž. Ale když má člověk po ruce všechny ty čtyři věci, které jsi vyjmenovala, všechen ten strach částečně odejde. :D
Tvoje menu? To jsem si pročítala hned potom, co jsem dočetla všechny tvé články. A když už jsme u toho, máš dobrý vkus. Ed, James Arthur, Jessie J, Rita Ora,.. všichni skvělí. A co se filmů týče, nemám výhrady.

Někteří by si mysleli, že Nikča je protivná. Já si myslím, že je jen zdravě upřímná. Nicméně, na tohle má odvahu jen málokdo. Ty prostě víš, co je dobré. :)

A k článku:
Myslím, že stejně tak, jako tebe naplňují všechny ty komentáře, nás, všechny ty co čtou ty slova tady, naplňují tvoje články. Mám dojem, že většině umožní pohled na svět z úplně jiné perspektivy. Takže MY děkujeme tobě! :)

Nic takového jsem nikdy nezažila, takže nemůžu vědět, jak se cítíš. I když vlastně počkat, právě jsem o tom četla. Je mi líto, že nejste spolu. Ale všechno v životě má svůj důvod, a tohle jistě nebude výjimka. Ukázal ti, že na světě existují lidé, pro které jsi ta nejlepší i bez makeupu a nejdražšího oblečení. On potvrdil to, že ne všichni lidé hodnotí podle vzhledu. On ti pomohl vtlouct do hlavy, že ten tvůj velký nos [o kterém jsi se zmínila] není žádnou překážkou pro to, aby jsi byla šťastná. A co víc? Dokázal, vlastně vy oba jste dokázaly, že děje všech těch filmů opravdu můžou být realita.
↑ Viz. poslední odstavec článku. :')
I mě tenhle článek vtlačil do očí slzy.

[3]: Ty víš jak na ně. :) Jsi skvělá.

21 Cay. | Web | 31. march 2013 at 23:14 | React

Jednorázovky mám radši. Nemusím se obávat, že mám v něčem pokračovat, a začínám psát s čistým štítem, vždy:)

Moc děkuji, zítra snad napíšu něco dalšího, mám pár luxusních nápadů. Hrozně mě těší, že zrovna ty si to čteš, protože tvůj názor pro mě znamená nehorázně moc! Je to, jako kdyby mi napsal názor nějaká slavný spisovatel. Aspoň já to to tak cítím :) Díky! :3

ty si toho ceníš? Spíš já si cením tebe. Ty jsi moje sluníčko. Ty jsi úžasná, ty jsi můj vzor. Já děkuji. :)

Jj, já koně miluji. Můj život jsou. Když to tak vidím, zkusím je nějak zakomponovat do mé nové povídky:)

Buď v klidu, píše to na blogy všem, a nikdo si z toho nic nedělá. Neřeš ho, on má jen nudný život, né jako ty :) Závidí.

Ani nevíš, jak mě  ten poslední odstavec komentáře potěšil. Jo, někdy mi přijde, že pocházím z jinama. Ale není to na škodu, zase :') Tak to jsem ráda, že tě umím pochopit. Možná to je tím, že toho máme opravdu hodně společného :). Já si tě cením víc, jsi prostě úžasná. Znám to, já když ti odepisuji a znovu si ten komentář čtu, už asi po sté, usmívám se jak kdyby se mi splnil můj sen. (I když, tvůj komentář je něco takového, pro mě :)) Já děkuji, za vše! :)

22 Claire Drayen. | Web | 1. april 2013 at 11:12 | React

Nevím jak ostatní, já to přečetla na jeden dech, celé
je to vážně nádherně napsané, už jsem ti psala spoustukrát, ale prostě to musím psát znovu a znovu :)
Je to přímo dokonalé jak dokážeš něco vystihnout, třeba bych se taky i rozbrečela, ale jsou tu se mnou v místnosti dva sourozenci, takže si to nemůžu dovolit :D
nejvíc mě na tom dostala ta její touha a hlavně to, jak se dokázala vzdát. Tohle je láska.

23 Adele. ▲ | Web | 1. april 2013 at 12:13 | React

Nechápem :O
Jak můžeš tak dokonale psát a prostě blogovat?
Přidávám si tě do oblíbených :*

24 Nausy | Email | Web | 1. april 2013 at 13:38 | React

Ve mnoha řádcích jsem viděla sama sebe. Opravdu jsi to tak skvěle popsala a vystihla, že mi občas dojetím poskočilo srdce :)

25 anyny | Web | 1. april 2013 at 14:50 | React

chtěla bych ti napsat nějakou lichotku k tvému psaní ale myslím, že už si snad všechny slyšela. ano, i já jsem si tvůj blog oblíbila a tenhle layout je prostě perfektní. dokážu si představit, jak to musí bolet když si měla předtím takové pocity. ach, nevím co bych k tomuto tématu napsala protože - ano, nikdy jsem to nezažila. a jsem ráda, že vím, jaké to je - podle tvého psaní.

a doufám, že to nikdy - možná za hoodně dlouho zažiju:)

26 dajta | Web | 1. april 2013 at 15:38 | React

můj bože , dokonale si to napsala.:)
vážn se v tom místama vidím, neuvěřitelné máš můj velký obdiv :)

27 Šukatérka | Web | 1. april 2013 at 15:53 | React

Zaprvé máš super design a zadruhé úžasné články.
Opravdu, člověk jako ty, tak vnímavý, chápající a radící se najde málokde =)

28 Šukatérka | Web | 1. april 2013 at 20:20 | React

Díky za pochvalu.
Je mi líto, co se stalo tvému tátovi a i to, jak vaší rodině řeči ostatních ublížili, můj názor je jen málá ukázka toho, co kdo nakecá a co se týče toho, co jsem psala o tvé osobě, nemáš zač.
Vážím si a ctím si lidí, co mají mozek v hlavě a srdce na správném místě a ještě se to nebojí dát znát =)

29 Hanča | Web | 1. april 2013 at 20:27 | React

Nejkrásnější a nejemotivnější článek, který jsem v poslední době četla. Máš neskutečnou schopnost překonávat samu sebe. Pokaždé, když se tady objeví nějaký nový příběh, je naprosto perfektní. Obsah a i to, co se nám přes jeho slova snažíš sdělit je jedinečné a uchvacující. Jenže každým daším článek je to prostě perfektní čím dál víc.

Je to lepší a lepší. Už se bojím očekávat něco nového, protože přes to všechno, to bude zase úžasné a zahřeje mě to u srdce. Máš talent, se kterým bys měla jít na světlo. Napsat knihu, články, dát světu vědět, co nádherného v tobě dřímá.

Kritiku. Vím, že jsi ji po mně chtěla. Nedokážů v článku najít nic, co by se dalo zkritizovat. Jen možná gramatika, když někdy napíšeš chybně čárku a smysl věty se s trochou změní. Jinak nic.

Obsah. Víš, kluci umí zamotat hlavu tak, že je to až nelegální. Nebudu říkat a ani se snažit mluvit o tom, jak jsem všeznalá a jak to přebolí. Jsem vlastně takové ptáčátko, co se vztahů a všeho tohohle týká. Takže věř jen tomu, že tenhle chlapec nebyl poslední. Byla to životní zkušenost, ze které sis něco odnesla a budeš si to navždy pamatovat. Zítřky přinesou něco nového. :)

A ty poslední dva odstavce, sedí do posledního puntíku. Dívky to mají v životě těžší a plné strastí. Moc přemýšlíme a to nás někdy ničí. Ale s tím se musíme poprat.

Oh, drahá Unicorn, jsi výjimečný člověk a já jsem tvým slovům propadla. :)

30 alinka77 | Web | 1. april 2013 at 20:46 | React

pravopis prosííím :/ Hej a-- nejlepší jsou stejně kámoši ;) aspoň teda pro mě, protože nejsem schopna s nikým chodit. Hej a protože píšeš fakt super, tak se podiv na můj blog, protože si myslím, že ti udělám radost ;)

31 N. | Web | 1. april 2013 at 21:10 | React

Užit si to moc asi neužiju,mám velké problemy s kolenem totiž... takže tam amximalně budu pit :D ikdyž to take asi ne,prtž to nemám rada vůbec. Ae děkuji:)

32 Chica Checa | Web | 1. april 2013 at 21:17 | React

Jono, člověk někdy má takový strach z toho, že by něco mohl ztratit, a pak to opravdu ztratí. A to je kvůli tomu, jak si sama ty napsala, že o tom až moc snil, až tak moc se tomu snažil uvěřil, ale spíše snil, než uvěřil,že se  toho opět nakonec stal jen sen. Svět je zvláštní, v některých ohledech. A některé otázky zůstanou nezodpovězeny, a na jiné může třeba časem přijít i vysvětlení :)

33 N. | Web | 1. april 2013 at 21:19 | React

Že to tak hnusně řeknu,v prdeli to je ;D brufen pořad do sebe cpu,jinak to nejde.jen čekám až mi doktor řekne co s tím ted. nio snad bude fakt dobrá společnost,trošičku bych se i rada odreagovala ;DD :)) jinak večer si beru tablet do lůžka a jdu čist Tve  staré članky:) už se těším:)

34 Claire Burn | Web | 1. april 2013 at 21:23 | React

Bože ty si taká úžasná ! :)
Chápem, že to muselo byť s tým chlapcom pre teba ťažké, no ty si to zobrala veľmi odvážne. Som rada, že som objavila tvoj blog, pretože každý tvoj článok má ako keby svoje čaro :)

35 Jass | Web | 1. april 2013 at 21:59 | React

Ešte som síce chlapca nemala, ale po tom, čo si to takto popísala, sa moje pocity kolíšu ako na horskej dráhe, a keby som nebola v obývačke s mamou a ujom a tetou tak tu bulím jak malá.

Myslím, že aj keď ti chalan zlomí srdce, ten pocit ktorý si cítila, kým si s ním bola za to stojí, nie?! Ten pocit, že si výnimočná, ten pocit, že ťa niekto naozaj, nefalšovane miluje, je jedno, na ako dlho, ale si pre neho to najdôležitejšie, ten pocit za to asi stojí, čo?!

Musela to byť krásna a intenzívna láska a ja ti teraz asi moc nepomáham, čo? :D Tie posledné dva odstavce boli nakrajšie, pretože tie jediné sa ma dotkli, ale pri tých som si najviac kúsala do jazyka aby som neplakala.

Myslím, že žiadny chalan by nechcel dievča, ktoré nemá rada ani samu seba, myslím že človek nedokáže milovať nikoho iného, kým nemiluje seba... Ale to pokušenie je niekedy veľké, to pokušenie zkritizovať sa.

36 Vivianna Suicidal. | Web | 1. april 2013 at 22:00 | React

Toto je pravda. Každému sa hodí a sedí mu niečo iné. Mať jedny z tých vlasov, tak si pískam. :)

Och bože, veľká vďaka. Je úžasné, že si toto niekto vôbec myslí. Stále ti len ďakujem, ale keď mi píšeš tak skvelé veci, tak je to obzvlášť pre mňa niečo iné. :)

Podobných komentárov dostávaš veľmi veľa. Zrejme nie som jediná, ktorá ťa tak vníma. Za to tie tvoje určené pre mňa, sú pre mňa výnimočné. Prináša mi to isté potešenie. Ani nevieš, ako si cením, že vôbec strácaš čas tým, že mi napíšeš takéto skvelé veci. :) Si zlatíčko. :3

A ak som ti to ešte nehovorila, tá fotka, čo máš v menu. Si strašne krásna.

37 monika-es | Web | 1. april 2013 at 22:02 | React

Jeezis dekuji moc :-) Napodobne !

Jsi uzasnaa .. skvele si to napsala a ikdyz takhle dlouhe clanky vetsinou nectu, tve ctu rada ! Jen tak dale ! :-)

38 Monička Ošívků | Web | 1. april 2013 at 22:04 | React

Psy mám 2 :)

39 Luciiy. | Web | 1. april 2013 at 22:34 | React

To byl nádhernej příběh, nádhernej článek. Jsi jeden z mála lidí u kterých mi nevadí číst dlouhé články, protože ty tvoje mě zaujmou, baví mě a nenudí :)
Mimochodem další pochvalu musim udělit tvímu novýmu vzhledu. Dessign je naprosto dokonalej :)

40 Sydney | Email | Web | 1. april 2013 at 22:34 | React

Takže Unicorn. chcem sa poďakovať za tvoj milý komentár u mňa na blogu. Doposiaľ moje dizajny boli na jedno kopyto a toto je môj prvý dizajn, s ktorým som tak vcelku spokojná :)
-A dnes som na tvojom blogu asi 4x pretože nestačím zazerať aké dlhé komentáre nechávaš u iných na blogoch. A nie len kvantitou, ale hlavne kvalitou. obsahovo si veľmi inteligentná a môžeš nám byť všetkým len pozitívnym vzorom :)

-Teraz by som chcela prejsť k tomuto článku : Veľmi emotívny a zároveň aj motivačný článok.

Pri čítaní som mala pocit že čítam tretí diel knižky tajomstvo alia The Secret. Pri každom slove som sa ponárala hlbšie, hlbšie do oceánu tvojho toku myšlienok a pocitov. Ja si takého chalana, akého si ty stretla predstavujem jedine tak v snoch. V snoch môžem lietať, v snoch môžem byť kýmkoľvek. Do konca textu som len tak čakala aký záver z toho všetkého plynie. A taktiež aj otázka čo je zmyselný vzťah.. nás stále posúva dopredu a naše myslenie sa uberá správnym smerom.
-Ja napríklad sebavedomie nemám. Niekto iný by ho mohol rozdávať ja naopak by som rada prijala. Keď sa pozriem do zrkadla vidím seba a vnútri introverta s plnými snami, ambíciami .. :)
-Určite tvoj blog budem navštevovať! :)

41 Monička Ošívků | Web | 1. april 2013 at 22:39 | React

Jo? A jakou rasu? :)

42 Luciiy. | Web | 1. april 2013 at 23:19 | React

[1]: No hlavně že ten tvůj je nádherný, dokonalý, a ze všech nejlepší,) Nadávkami a arogantností nic nezískáš. Tahle slečna má  dokonalý blog, ukazuje tady svoje nadání pro psaní, vypisuje se tady s článkama do kterých vkládá všechno. Ty jí nesaháš ani po kotníky ;)

43 Vivianna Suicidal. | Web | 1. april 2013 at 23:20 | React

Vlasy dorastú, osoba zostáva. A ty si úžasná, milá, dobrá osoba. Vlasy ti nezmenia charakter. To tvoje 'ja' je výnimočnosťou. A si krásna, takže tu nie je čo riešiť. Aj keby si vyzerala neviem ako zle /čo nevyzeráš/, to, že si skvelá, ti nič a nikto nezoberie. :)

Vôbec nie som. Iba sa ľuďom snažím hovoriť to, čo vidím. :) Každý ťa vníma inak a istým spôsobom rovnako. Možno ti niekto píše, čo ja nie. Možno niekto vidí niečo iné, čo ja nie. Čo vidím ja je, že si jedna milá, optimistická, sympatická, príjemná baba, ktorá život vníma hlavne vo svetlej stránke. Ktorá verí, že existuje dobro. Ktorá je sama stelesnením dobra. Ktorá je tak skromná, že vôbec nemusí byť. Ktorá je tým čím je a je za to spokojná. Ktorá píše neuveriteľným štýlom a podaním. Ktorá ma ako jediná vníma, že som úžasná. A ja ti za to ďakujem. Už by som sa iba opakovala. V krátkosti: Si človek, aký sa v dnešnej dobe málokedy vidí. A ja som nesmierne šťastná, že som na teba narazila. :)

44 ghloee | Web | 2. april 2013 at 15:25 | React

Skoro všude jsi mě vystihla. Nemysli si, že tohle píšu každému blogu kvůli návštěvnosti. Ale tento článek mi vyrazil dech. Nic lepšího jsem poslední dobou nečetla. Zamilovala jsem se do tvého blogu, a budu sem chodit pořád!! Moc Ti děkuji za tvé články, jsou výborné. Mají v sobě duši a kouzlo. Jen tak dál !!:)

45 Nausy | Email | Web | 2. april 2013 at 18:17 | React

Mám na to stejný názor. Snaží se vypadat starší, chytřejší, ale pak si to něčím vždycky pěkně zkazí. O té sebeúctě ani nemluvím. Když vím, že na videa nemám a nebude to mít dostatečnou kvalitu, nedělám je :) Hlavně, kdyby to viděli moji známí, tak se hanbou propadnu...

46 N. | Web | 2. april 2013 at 19:23 | React

Nvm jak Ti mím řikat,takže.... ehm Drahá Unicorn,já včera seděla v lužku snad do půlnocí :D a četla Tvé članky,drogaa!to je prostě droga! :D Klobouk dolu holka! opravdu. To je ohromující,když při čteni i slza ukapne někdy! :)

47 Cay. | Web | 2. april 2013 at 20:05 | React

Možná že teď spisovatelka nejsi, ale za pár let budeš. Vím to a já tě budu vždy takhle podporovat. Aspoň do té doby, dokud tě to nezačne otravovat :). Moc děkuji. Jsem ráda, že mám takovou upřímnou a skvělou čtenářku. <3

Tak, jestli ses na ni tak těšila, můžeš si jednu přečíst. Dneska jsem ji tam hodila:) Ano, moje sluníčko, jsi :)

Já a neuvěřitelná? To spíš ty. Málokterá holka v tvém věku je tak. vyspělá? ne. Nejsi jako nikdo. Nejsi taková ta, co kouří, pije (aspoň bych řekla, podle toho, jak píšeš a jak se chováš). Jsi prostě jedinečná. Jako dospělá ale zároveň jako dítě, které si užívá života a nikam nespěchá. Prostě optimistka, no :') Já se usmívám vždycky když čtu komentáře od tebe :D :)

48 mine-version | Web | 2. april 2013 at 20:11 | React

Ještě aby někdo psal nějaké nelichotivé komentáře, vždyť ty píšeš úžasně ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.